Hakkımızda

1979’dan beri sizler için çalışan ve en iyi hizmeti vermeye odaklanmış olan Araba Deryası markası ile DERYA DRC OTOMOTİV TİC. LTD. ŞTİ. olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden beri bensemiş olduğumuz ‘’Sürekli kalite hedefimiz, müşteri geleceğimiz’’ mottosuyla ilk günkü heyecanımızın ve amatör ruhumuzun dinamiğini ayakta tutarak, profesyonel çalışma anlayşımızla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Birden çok farklı sektörde hizmet seçeneklerimizin bulunduğu grubumuz, otomativ sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak tek noktadan çözüm üretmeyi amaçlayarak Araba Deryası online platformu ortaya çıkmıştır.

Uzun dönem ya da günlük kiralık araç taleplerinize de en iyi ve en karlı şekilde cevap vermekteyiz. Araba Deryası online platformu kiralık araç taleplerinizde en avantajlı teklifleri sunabilmek için sürekli çalışmaktadır. Size en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

21. yüzyıl otomativ sektöründeki ihtiyaçlarınıza "Sürekli kalite hedefimiz, müşteri geleceğimiz" diyerek tek noktadan çözüm üretmeki gelişen pazardaki yerimizi korumak ve geliştirmek en önemli hedeflerimiz arasındadır. Sizlerin de desteği ile ilerlemek ve ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek önceliğimiz.